shape

Tartu linn

Tartu linn

Elmo Somelar

Kandidaat nr 197

Ettevõtja ja investor, kes usub sellesse, et Eesti poliitika peab kujunema koostöös erinevate valdkondade tippudega.

Kadri Kullman

Kandidaat nr 198

Ettevõtja, loomaarst, inspireeriv juht. Olen veendunud,
et riigi dialoogi tase ettevõtjaga peab tõusma. Riik on nii jõukas, kui on selle riigi ettevõtted!

Arne Merilai

Kandidaat nr 199

TÜ eesti kirjanduse rahvusprofessor, kirjanik. Eesti keel ja kultuur on mulle südamel, aitamine veres. Kaitsen vabadust, loovust ja ettevõtlikkust.

Aadi Tegova

Kandidaat nr 200

Kogemuskujundaja, IT juht, kultuuri- ja haridustöötaja, kellele läheb korda, et Eestisse ja Eesti inimestesse jätkuvalt investeeritakse.

Hedi Teidearu

Kandidaat nr 201

Tallinna Ülikooli riigiteaduste tudeng ja IT valdkonna töötaja. Kuulun Jututajate meeskonda, kus veedatakse hea meelega aega eakatega, et pakkuda neile seltsi kuulaja ja vestluspartnerina.

Indrek Adler

Kandidaat nr 202

Ringmajanduse ettevõtte Foxway juhatuse liige ja TalTechi doktorant, aktiivne Kaitseliidu liige ning kahe lapse isa. Oman teadlikkust rääkida kaasa rohelise ettevõtluse, jätkusuutliku ettevõtluse kui ka sinimajanduse teemadel.

Jaagup Ainsalu

Kandidaat nr 203

AS Clevon, projektijuht ja Parempoolsete juhatuse liige. Pean oma tugevuseks 10 aastat tegutsemist avalikus sektoris innovatsiooni ja erinevate liikuvuse projektide juhtimisega.

Ülo Heinsoo

Kandidaat nr 204

E-Tehno OÜ juhatuse liige, omades teadmisi autoremondi tehnikuna ja kuuludes MTÜ Eesti Tehnoülevaatajate liidu juhatusse. Oman ka kogemust keskastme juristi erialadel ning olen ettevõtlusega tegelenud kolmkümmend aastat.

Carmen Marianne Teär

Kandidaat nr 205

Tartu Ülikooli üliõpilane. Õpin raku-ja molekulaarbioloogiat. Õpingute kõrvalt töötan klienditeenindajana ning eraõpetajana. Tööst ja õppimisest üle jäävat aega sisustan kasside päästmisega MTÜ Pesaleidjas.

Tanel Uibo

Kandidaat nr 206

Olen GScan OÜ projektijuht, mis tegeleb süvatehnoloogiaga. Tegutsen startup kogukonnas ja pean lugu innovatsioonist ja õiglasest ettevõtlusest.