shape

Mustamäe ja Nõmme

Mustamäe ja Nõmme

Siim Valmar Kiisler

Kandidaat nr 128

Riigikogu liige. Olen alati seisnud parempoolse maailmavaate eest ja tundnud uhkust, et parempoolsed otsused on Eestile toonud kiire arengu ja muutnud meid edukaks riigiks. Mõne aasta eest oli mul valus vaadata, kuidas minu kauaaegne erakond – mis minevikus oli oma parempoolsusega olnud üheks Eesti eduloo rajajaks – vajus järjest rohkem vasakule kaldu. Nüüd saan taas uhkust tunda, et olen korraliku parempoolse erakonna liige. Meie mõtteviisi toetamine on ainus võimalus tuua Eesti tagasi vahepeal kaotatud kiire majanduskasvu ja suurema jõukuse rajale

Indrek Luberg

Kandidaat nr 129

Elukeskkonna aktivist ja turundaja. Olen alati seisnud oma kodukohas Nõmmel ja mujalgi elukeskkonna väärtuste eest ning teen seda edaspidigi. Ilma tarkade otsusteta riigijuhtimises, võib see aga osutuda raskeks. Olen erakonna asutamisest saati olnud selle protsessi juures ning usun, et just Parempoolsed pakuvad parimaid lahendusi majanduses ja riigijuhtimises, mis tagavad kõigile kodanikele elamisväärse keskkonna.

Ülle Mitt

Kandidaat nr 130

Kogukonna eestvedaja, nõmmekas. Olen veendunud, et Eesti vajab arenguks ja kasvuks hädasti parempoolsete pakutavaid tarku majandus- ja rahanduspoliitilisi valikuid. Majanduse mootor on ettevõtlus ning ettevõtluse mootor on madalad maksud ja lihtne maksusüsteem. Vähem tähtsamad pole ka tugev kodanikuühiskond, aus, läbipaistev ja korruptsioonivaba riigijuhtimine ning sõnavabadus. Seisan koos parempoolsetega selle eest, et tuua riigijuhtimise juurde tagasi mõistuse hääl.

Jorma Puusaag

Kandidaat nr 131

Saue Muusikakool, pedagoog, vabakutseline muusik. Pedagoogina pean ma kõige tähtsamaks teemaks muidugi haridust, aga mitte lihtsalt õpetamist, vaid tarkuse kaasa andmist, kuidas käia ümber planeedi keerukaima masinaga – inimesega. Seepärast arvan, et et suudan kasutada oma potentsiaali ka laiemalt kui laste silmaringi ja ellusuhtumist arendades. Ma soovin, et oleksime teadlikumad, julgemad ja avatumad, keskenduksime just nendele sammudele, mida on vaja teha täna, ning püüaksime mitte segi ajada emotsioone ja teadliku mõistuse häält,

Imre Miguel Kaju

Kandidaat nr 132

Näitleja ja ettevõtja. Leian, et poliitikud peavad lõpetama ainult enda elule ja hüvedele mõtlemise ning hakkama tegutsema kodaniku heaks. Kandideerin selleks, et panustada ja kaasa rääkida ühiskonna tuleviku küsimustes.

Margit Leerimaa

Kandidaat nr 133

Tallinna Mustamäe Gümnaasium, Tallinna Pae Gümnaasium riigikaitseõpetuse õpetaja. Minu südameasjaks on kodanikukaitse, sise- ja välisjulgeolek. Leian et riik ei peaks tegelema ettevõtetele ebavajalike piirangute seadmise ja ülereguleerimisega, vaid soodustama rohkem ettevõtlust ja ettevõtlikkust.

Raul Ennus

Kandidaat nr 134

Ettevõtja, IT ekspert, koolitaja. Eesti majanduse ja kodanike jõukuse kasv on soikunud peenhäälestamise, asendustegevuse ja vasakpopulistliku ümberjagamise sohu. Olen kindel et Parempoolsed on praegu ainuke erakond, mis siiralt ja tõsimeeli soovib Eesti majanduse ja ühiskonna konkurentsivõimega midagi reaalset ette võtta, et tuua tagasi Eesti inimeste endine tegevusjulgus.

Tõnu Pihelgas

Kandidaat nr 135

Matkaja ja maailmarändur. Usun et minu töökogemused riigiasutustes ning diplomaadina Euroopa Liidus aitavad kaasa Eesti poliitikas uue lehe pööramisele. Arvan, et Eesti majandust aitaks uuendada intellektuaalse omandi ja teadustulemuste laiem kasutamine ning mõistlike poliitiliste otsuste tegemine.

Oivi Nõmmerga

Kandidaat nr 136

Kahe lapse ema ja vabatahtlik otsija. Pean riigi eduka toimimise juures tähtsaks kodanikujulgusest sündivat vabaühenduste ja kogukondade tegevust ning panust elukeskkonna kujundamisse. Soovin tulevikus sellesse valdkonda veel rohkem panustada.

Rudolf Kasper Naruski

Kandidaat nr 137

Noor maailmamuutja ja ettevõtja. Noorema põlvkonna esindajana tunnen et ka minu eakaaslased peaksid võtma asju ette, mitte jääma lootma riigi toetustele. Küll aga oleme kaotanud usu riigi mõistlikku juhtimisse. Seisan Parempoolsete ridades selle eest, et see usk taastada, innustuda ning anda seda edasi.