shape

Pärnumaa

Pärnumaa

Kaarel Kose

Kandidaat nr 217

muusik

Marelle Erlenheim

Kandidaat nr 218

Saue Vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja

Andres Tölp

Kandidaat nr 219

Pärnu Linnaorkestri produtsent ja kultuurielu edendaja

Kristiina Laius

Kandidaat nr 220

Olen aktiivselt kaasa löönud vabatahtlikus tegevuses, töötanud avalikus teenistuses. Arvan, et kõigepealt tuleb uuesti ehitada sild tavakodanike ja poliitikute vahele. Sillateema haakub ka ühe mu eesmärgiga: Pärnu sild. Pärnu ja pärnakad vajavad kolmandat silda, see on regionaalpoliitiliselt vajalik.

Peeter Hermik

Kandidaat nr 221

Lihula Gümnaasium, Virtsu Kool, õpetaja

Katrin Ekštein

Kandidaat nr 222

Olen 40-aastane, mul on kõrgharidus ja töötan õpetajana. Igapäevatöös näen noori, kellel on vaja kindlat tulevikku, aga Eesti poliitikas torkavad silma vaid lühiajalised lahendused. Nende asemel on vaja luua riigi majandusele raamistik, mis tagaks elanikele edu pikaajaliselt.

Aleksander Saak

Kandidaat nr 223

Olen 26-aastane arhitektuuritudeng. Pärit Läänerannast ja koolis käinud Lihula gümnaasiumis. Seisan ääremaastumise vastu ja maaelu edendamise eest.

Greta Pukk

Kandidaat nr 224

Olen 11 aastat olnud ettevõtja, ekspordin Põhjamaadesse Itaalia marmorist eritellimusel tehtud tooteid ja osutan ehitusteenust Eestis. Olen õppinud disaini ning omandan praegu tehnikaülikoolis teadmisi avaliku halduse ja riigiteaduste erialal.

Paavo Ulmanis

Kandidaat nr 225

Olen riigiteaduste kraadiga ettevõtja, isa, aednik, endine tippjuht. Kriiside ajal olin vabatahtlikuna hooldustöötaja hooldekodus Fööniks ning hääl riigi infotelefonis 1247