shape

Riigikogu valimised 2023

Kas kõik teised parteid on aru kaotanud?

Oleme jõudnud olukorda, kus poliitikud jagavad valimatult toetusi ja tasuta asju. Räägitakse ühte ja tehakse hoopis teist. Mõned räuskavad, teised ütlevad, et mis nad ikka teha saavad, kui koalitsioon on selline. Võetakse laenu, mis jääb tulevaste põlvede kanda, ja raha raisatakse sisutühjade lubaduste peale. Riik aga muudkui paisub, sest suureneb ametkond, vohab õigusloome ja bürokraatiat tekib muudkui juurde. Nii on meie tulevikuks maksutõus ja inimeste vaesumine.


Lõhutakse Eesti edulugu, mille üle me kõik nii uhked oleme olnud.


Parempoolsed on praegu poliitväljal ainus mõistuse hääl ja meil on lahendused.
Arukad otsused ja julgus need ellu viia panevad Eesti majanduse kasvama ning teevad rahva jõukaks. Jõukas rahvas tähendab inimeste elukvaliteedi paranemist, rahulolu ja õnnelik olemist.
Paneme majanduse kasvama pikaajaliselt ja kõige kiiremini Euroopas ning viime ellu unistused, mis täna veel kättesaamatutena tunduvad. Aitame neid, kes päriselt riigi abi vajavad.
Jõukust alles loome, targaks rahvaks oleme ennast ikka pidanud. Tark rahvas kasutab raha ja ressursse mõistlikult, väärtustab keskkonda enda ümber ning hoiab eesti keele ja kultuuri elujõulisena. Tark rahvas on nõudlik oma riigijuhtide suhtes ja ehitab üles moodsa haridussüsteemi, kust väljuvad maailma kõige konkurentsivõimelisemad noored.

Lavly Perling

Erakond Parempoolsed esimees

Sinu abiga saame seda kõike teha – kuula oma südant, vali mõistuse hääl, vali Parempoolsed!