shape

Veebiseminari registreerimisvorm


Soovid osaleda veebiseminaril 18. detsembril 2020?

Reedel (18.12) algusega kell 16:00 intervjueerib Parempoolsete juhatuse liige Sigrid Nuutre meie Leedu sõsarpartei Isamaaliit – Leedu Kristlikud Demokraadid fraktsiooni esimeest Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė’i

Sigrid uurib otse allikast, kuidas õnnestus Leedu Isamaaliidul teha läbi muutus erakonnas, tuua erakonda juhtima uus generatsioon poliitikuid ning saavutada hiljutistel parlamendivalmistel oluline võit ja tõusta opositsiooniridadest peaministriparteiks. Millised olulised muudatused on toimunud viimaste aastate jooksul Leedu Isamaaliidus sees ja kuidas need muutused esile kutsuti ja lõpuks saavutati?

Osalemiseks palun täida allolev vorm:    Käesolevaga annan ISAMAA Erakonnale (registrikood 80243584) nõusoleku minu isikuandmete kogumiseks, kasutamiseks, salvestamiseks ja säilitamiseks ISAMAA Erakond kinnitab, et ei edasta esitatud andmeid kolmandatele osapooltele ega reklaamfirmadele. Kinnitan, et olen ise oma isikuandmed ISAMAA Erakonnale kättesaadavaks teinud. Mind on teavitatud sellest, et mul on õigus nõuda igal ajal minu andmete ajakohastamist, küsida teavet minu andmete kohta või nõuda oma andmete kustutamist.