Kontaktid

Sul on küsimusi, mõtteid, ideid või soovid lihtsalt Parempoolsetest rohkem teada saada? Võta meiega julgelt ühendust:

Lavly PerlingLavly Perling
lavly.perling@parempoolsed.ee
+372 510 6116
Siim KiislerSiim Kiisler
siim.kiisler@parempoolsed.ee
+372 5022 626
Tõnis KonsTõnis Kons
tonis.kons@parempoolsed.ee
+372 501 5640

Kristjan VanaseljaKristjan Vanaselja
kristjan.vanaselja@parempoolsed.ee
+372 526 7371

Birgit RemiküllBirgit Remiküll
birgit.remikyll@parempoolsed.ee
+372 56 999 680

Indrek LubergIndrek Luberg
indrek.luberg@parempoolsed.ee
+372 506 4366

Andres KaarmannAndres Kaarmann
andres@kaarmann.ee
+372 511 2059

Kati KuuskKati Kuusk
kati.kuusk@parempoolsed.ee


Kadri TillemannKadri Tillemann
kadri.tillemann@vesterra.ee
+372 501 5440
Henrik AavikHenrik Aavik
henrik.aavik@parempoolsed.ee
+372 509 2839
Kaido KukkKaido Kukk
kaido.kukk@parempoolsed.ee

Agu LaiusAgu Laius
agu.laius@gmail.com
+372 508 2997
Rudolf Kasper NaruskiRudolf Kasper Naruski
rudolfkaspernaruski@gmail.com
+372 56 928 377
Andero LaurAndero Laur
andero.laur@parempoolsed.ee

 

Organisatsiooni ehitamine on meil jagatud erinevatesse töörühmadesse, kui tahaksid mõnes nendest kaasa lüüa, siis võta ühendust!

LIIKMEHÕIVE meeskond vastutab erakonna liikmeskonna kvalitatiivse kasvu eest. Kontakt: Indrek Luberg

ANDMEHALDUSE meeskond vastutab liikmete andmete korrashoiu eest. Kontakt: Kati Kuusk

PROGRAMMI meeskond vastutab maailmavaateliste alusdokumentide valmimise ja liikmete kaasamise eest programmiaruteludesse. Kontakt: Kadri Tillemann

KOMMUNIKATSIOONI meeskond vastutab selle eest, et Parempoolsete sõnumid jõuaksid organisatsioonist väljapoole. Kontakt: Lavly Perling

LIIKMEKOGEMUSE meeskond vastutab erakonna liikmete rahulolu ja kaasamise eest. Kontakt: Birgit Remiküll

ERAKONNA PÕHIKIRJA meeskond vastutab Parempoolsete põhikirja ja muude asutamiskoosoleku läbiviimiseks vajalike dokumentide ettevalmistamise eest. Kontakt: Siim Kiisler

SOTSIAALMEEDIA meeskond vastutab Parempoolsete nähtavuse eest ühismeedias. Kontakt: Birgit Remiküll

FINANTSIDE meeskond vastutab rahastamise ja aruandluse eest. Kontakt: Kristjan Vanaselja

ERAKONNA ÜLDKOGU ETTEVAMISTAMISE meeskond tegeleb Parempoolsete esimese üldkogu ettevalmistamisega. Kontakt: Kati Kuusk